KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålning 14499084
nr 1449 9084
Miniatyrmålning
1800-tal, 4x3, yttermått inklusive ram: 20x20 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:19:28
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)